Erzurum 4°C

Hakkımızda

blank
blank

Otel Zade Erzurum uzman ekibi ve yılların verdiği Turizm , Otelcilik tecrübesi ile sizleri en iyi şekilde ağırlamak için her geçen gün kendini geliştirmektedir. Palandöken kayak merkezine yakınlığı ile iş ve tatil ziyaretleriniz için konforlu bir seçenek sunmaktadır.

blank

Otel Zade Erzurum'a Hoşgeldiniz

Otel Zade Erzurum

Erzurum’da merkezi bir konumda misafirlerini ağırlayan Otel Zade, hem iş hem de turizm odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif sunuyor. Kaliteden ödün vermeyen profesyonel hizmet anlayışımız ile sizi otelimizde ağırlamaktan onur duyacağız.

blank

Gelişime açık öneri ve görüşlere yer vererek, sürekli tercih edilen bir bir marka olmak ve turizm sektöründe şehrimizi ve ismimizi en iyi şekilde temsil etmek için sürekli çalışıyoruz. Hizmeti ve konukseverliği ile Otel Zade; uluslararası standartların üzerine çıkmayı başarmıştır. 

Siz de evinizdeki huzur ve rahatlığı bulmak için bizleri tercih edebilirsiniz…

Lezzet ve Konfor Sizleri Bekliyor

blank

Misafirlerimizin güne keyifle başlayacakları özel “Açık Büfe” kahvaltı salonumuzda tüm yiyecek ve içecekler günlük olarak taze sunulmaktadır.

blank

Açık büfe kahvaltının yanı sıra Restaurant ve Cafe hizmetimizde mevcuttur. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz ortak kullanım alanları, Lobi ve restaurantımız sizleri bekliyor.

restaurant5
blank
tr_TRTürkçe